Demir Küme Sivasspor, Muhteşem Lig’in 3. haftasında yarın alanında MKE Ankaragücü ile oynayacağı müsabakanın hazırlıklarını tamamladı.
Kulüpten yapılan açıklamaya nazaran, teknik yönetici Istek Çalımbay idaresinde Sivasspor Vali Lütfullah Alım Tesisleri’nde basına kapalı gerçekleştirilen idman ısınma ve açma germe hareketleriyle başladı.
Akabinde top kampa, pas ve pres çalışması yapan kırmızı-beyazlı takımın egzersizi, taktik ve şut çalışmasıyla tamamlandı.
Sivasspor, idmanın akabinde kampa girerek maç saatini beklemeye başladı.
Demir Küme Sivasspor ile MKE Ankaragücü, yarın saat 16.00’da Yeni 4 Eylül Stadyumu’nda karşı karşıya gelecek. Gayrette hakem Arda Kardeşler vazife yapacak.
Beinsports TR