Harika Lig’in 5’inci haftasında alanında MKE Ankaragücü ile karşılacak Çaykur Rizespor’da futbolculara ve teknik heyete uygulanan Covid-19 test sonuçları negatif çıktı.
Karadeniz grubunun remi internet sitesinde İdare Heyeti Üyesi ve Sıhhat Şurası Lideri Prof. Dr. Hasan Türüt tarafından yapılan açıklamada “Bilindiği üzere Çaykur Rizespor’umuzda daha evvel iki futbolcumuzun Covid-19 testleri müspet olarak raporlanmış ve süreç ilgili mevzuat gereği acilen yönetilmeye başlanmıştı. Kulübümüz tüm atlet, teknik grup başka dayanak işçilerine 14/10/2020 tarihinde Covid-19 testi uygulanmış ve sonuçlar negatif olarak raporlanmıştır. Cumartesi günü MKE Ankaragücü karşılaşması olması sebebiyle tüm atlet ve teknik takımımıza tekrar test yapılması planlanmaktadır” tabirlerine yer verildi.
Beinsports TR