Çaykur Rizespor, 3 oyuncusunun Covid-19 testinin müspet çıktığını açıkladı.
Karadeniz takımından yapılan açıklama şöyle;
“Çaykur Rizespor Kulübü olarak atletlerimize ve teknik grubumuza bugün yapılan Covid-19 PCR testleri sonucuna nazaran, toplam 3 futbolcumuzda olumlu sonuç rapor edilmiştir. Üç atletimiz da izole edilmiş olup, mevcut algoritmalar rehberliğinde gerekli takip ve tedavi süreçleri başlatılmıştır.
Kamuoyuna hürmetle duyurulur.”
Beinsports TR