Beşiktaş, UEFA Şampiyonlar Ligi 2. ön eleme cinsinde 25 Ağustos Salı günü Yunanistan’ın PAOK kadrosuyla deplasmanda oynayacağı müsabakanın hazırlıklarını sürdürdü.
Kulübün internet sitesinde yer alan bilgiye nazaran BJK Nevzat Demir Tesisleri’nde teknik yönetici Sergen Yalçın idaresinde gerçekleştirilen egzersizde siyah-beyazlılar, istasyon koşularının akabinde pas, 5’e 2, dar alanda oyun çalışması ve minik kale maç yaptı. Egzersiz, tam alanda yapılan çift kale taktik maçı ve şut çalışması ile sona erdi.
Beşiktaş, yarın sabah gerçekleştireceği idmanla PAOK müsabakasının hazırlıklarına devam edecek.
Beinsports TR