Beşiktaş, Muhteşem Lig’in 17. haftasında 6 Ocak Çarşamba günü Çaykur Rizespor ile konutunda yapacağı müsabakanın hazırlıklarına başladı.
Kulübün internet sitesinde yer alan bilgiye nazaran, BJK Nevzat Demir Tesisleri’nde teknik yönetici Sergen Yalçın idaresinde gerçekleştirilen antrenmanda Hes Kablo Kayserispor ile oynanan maçta vazife alan oyuncular, yenilenme çalışması yaptı.
Öteki futbolcular ise birinci kısımda istasyon koşuları, 5’e 2 çalışmasının akabinde dar alanda oyun ve denetim pas çalışmaları gerçekleştirdi. İdman, yarı alanda oynanan çift kale maç ve şut çalışmasıyla sona erdi.
Beşiktaş, Çaykur Rizespor müsabakasının hazırlıklarını yarın yapacağı idmanla tamamlayacak.
Beinsports TR