Bir müddettir koronavirüs tedavisi gören Beşiktaş Lideri Ahmet Işık Çebi’nin testi negatife döndü.
Siyah-beyazlı kulüpten yapılan açıklamada şu tabirlere yer verildi:
“Covid-19 teşhisiyle bir müddettir tedavi görmekte olan Liderimiz Ahmet Işık Çebi ile Asbaşkanımız Emre Kocadağ’ın bugün yapılan Covid-19 PCR testleri negatif sonuçlanmıştır.
Öte yandan, Futbol A Kadromuzun teknik heyeti, atletleri ve idari işçisine bugün Covid-19 PCR tarama testi uygulanmış ve test sonuçlarında olumlu bulguya rastlanmamıştır.
Kamuoyunun bilgisine hürmetlerimizle sunarız.”
Beinsports TR