İkinci yarıda içeride oyuncularla konuştum, nasıl olacağıyla ilgili. Golü bulduktan sonra oyun büsbütün açıldı. Gidiş dönüşlü oynamak kolay değil. Önde süratli oyuncularımız var. O pasları atacak oyuncular da var. İkinci yarı istediğimiz üzere oldu. İkinci yarıdaki oyundan mutluyum. Oyunu olgunlaştırıyoruz. Hükmediyoruz. Bazen bekliyor, bazen tempoyu artırıyoruz.
Domagoj Vida enteresan bir gol attı. Kendi hüneriyle attı. Vida’da o özellikler var. Atar o denli golleri. Dünya Kupası finali oynamış, Hırvatistan’ın oyuncusu. Tartışılacak oyuncu değil fakat oyuncuyu tartışmak öbür bir şey, performansını tartışmak diğer bir şey. Beklediğin performansı vermiyorsa her oyuncu tartışılır. Kağıt üstünde isimle oynanmıyor. Antrenör olarak biz de tartışılıyoruz. Futbolun gerçekleri var. Yüzleşmek zorundayız.
Keşke taraftarımız olsa da bu galibiyetleri onlarla kutlasak. Vazifeye başladığımızdan beri seyircisiz oynuyoruz. Yok yani, seyirci olmayınca atmosfer yok. Taraftarla oynasak apayrı bir oyun olur burada. Bu türlü yönetim etmek güç. Pandemide herkesin işi sıkıntı.”
Beinsports TR